пр-т Романа Шухевича 11А
050 444 20 71

Школа Танцю

Тренер Андрій Павлович Іванов

Біографія:

Тренер зі спортивно-бальних танців, постановник-хореограф, інструктор з оздоровчого танцювального фітнесу. Багаторазовий призер та переможець Всеукраїнських та Міжнародних змагань. 

Освіта: вища, магістр з фізіології і спорту.                                    Національний інститут фізичного виховання і спорту України, м.Київ

2009-2016 - викладач кафедри спортивно-бальних танців Національного інституту фізичного виховання і спорту України, м. Київ.

Спортивно-бальні танці – це парні танці та один із самих яскравих та популярних видів спорту нашого часу. У школі танців «Big Jump» представлені всі види танців для дітей, починаючи з класичного повільного вальсу і закінчуючи запальною румбою.

Для дітей заняття бальними танцями стануть чудовою підтримкою під час виступів на масових заходах – шкільні бали, конкурси, фестивалі. Бальні танці формують у дитини чудову поставу, відчуття ритму, пластику.

Обираючи школу танців для дитини, належить проявити відповідальність та приділити особливу увагу навіть дрібницям, адже успіх занять в даному випадку залежить не лише від направлення та професійності викладача, але й від настрою самої дитини. Важливо, щоб їй сподобалось саме середовище танцювальної студії, щоб вона зацікавилася процесом навчання, захопилася та полюбила все, що пов’язано з хореографією.

Тренер школи танців «Big Jump» Андрій Павлович Іванов давно є визнаним майстром свого діла та щиро любить його. Займаючись з дітьми Андрій Павлович заряджає маленьких учнів своїм настроєм!

Графік індивідуальних заняття узгоджуються з адміністратором

     Складові заняття для дітей 4- 6 років:

  • стретчинг;
  • ритміко-пластичні рухи;
  • координаційні вправи;
  • основи бальної хореографії;
  • танці в ігровій формі.

Навчання танцям триває 10 місяців. Але вже за 3 місяці на відкритому занятті діти продемонструють  свої перші успіхи!

     Складові заняття для дітей віком 6-8 років:

  • спортивна підготовка,
  • фізичне навантаження,
  • партерний тренаж,
  • повне ознайомлення з бальними спортивними танцями.

Навчання танцям дітей від 9 років передбачає повноцінний фізичний і координаційний розвиток, поглиблене вивчення бальних танців і постійне вдосконалення танцювальних навиків.