Оноре де Бальзака 4-a
+38 (068) 778 94 74

Школа Танцю

Іванов Андрій Павлович

Біографія:

Тренер зі спортивно-бальних танців, постановник-хореограф, інструктор з оздоровчого танцювального фітнесу. Багаторазовий призер та переможець Всеукраїнських та Міжнародних змагань. 

Освіта:  вища, магістр з фізіології і спорту.                                                                   

( Національний інститут фізичного виховання і спорту України, м.Київ).

2009-2016 - викладач кафедри спортивно-бальних танців Національного інституту фізичного виховання і спорту України, м.Київ.

◈◈◈◈◈◈◈◈◈◈◈◈◈◈◈◈◈◈◈◈◈◈◈◈◈◈◈◈◈◈◈◈◈◈◈◈◈◈◈◈◈◈◈◈◈◈◈◈◈◈◈◈◈◈◈◈◈◈◈◈◈◈◈◈◈◈◈◈◈◈◈◈◈◈

Спортивно-бальні танці – це парний танець та один із самих яскравіших та популярніших видів спорту нашого часу. У школі танців «Big Jump» представлені всі види танців для дітей, починаючи з класичного повільного вальсу і закінчуючи запальною румбою.

Для дітей заняття бальними танцями стануть чудовою нагодою під час виступу на масових заходах – шкільні бали, конкурси, фестивалі. Бальні танці формують у дитини чудову поставу, відчуття ритму, пластику.

Обираючи школу танців для дитини, належить проявити відповідальність та приділити особливу увагу до дрібниць, адже успіх занять в даному випадку залежить не лише від направлення та професійності викладача, але й від настрою самої дитини. Особливо необхідно, щоб їй сподобалось саме середовище танцювальної студії, щоб вона зацікавилася процесом навчання, захопилася та полюбила все, що пов’язано з хореографією.

Тренер школи танців «Big Jump» Іванов Андрій Павлович давно є визнаним майстром свого діла та щиро люблячий його. Займаючись на заняттях з дітьми Андрій Павлович обов’язково ділиться з маленькими учнями своїм настроєм.

Індивідуальні заняття узгоджує адміністратор.

     Складові заняття для дітей 4- 6 років:

  • стретчинг,
  • ритміко-пластичні рухи,
  • координаційні вправи,
  • основи бальної хореографії,
  • танці в ігровій формі.

Навчання танцям триває 10 місяців. Але вже за 3 місяці ми на відкритому занятті  діти продемонструють  свої перші успіхи!

     Складові заняття для дітей віком 6-8 років:

  • спортивна підготовка,
  • фізичне навантаження,
  • партерний тренаж,
  • повне ознайомлення з бальними спортивними танцями.

Навчання танцям дітей від 9 років передбачають повноцінний фізичний і координаційний розвиток, поглиблене вивчення бальних танців і постійне вдосконалення танцювальних навиків.