пр-т Романа Шухевича 11А
050 444 20 71

Футбол

Футбольний клуб «Фенікс»

  Футбольний клуб «Фенікс» працює згідно європейських методик і розрахований для хлопчиків та дівчаток віком від 2 років. Ми знаємо, що тільки в ранньому віці можна закласти справжній фундамент для майбутнього здоров’я, соціальної та професійної активності дитини.
  Особливостями нашого клубу є унікальна програма, яка розроблена на основі провідних європейських методик розвитку та навчання дошкільнят з допомогою футболу. Методика відмінно поєднує в собі освітню частину і введення дитини у футбол за допомогою навчання дитини  базовим футбольним навичкам.
  Програма «Фенікс» направлена на всесторонній розвиток дитини, враховуючи особливості віку.
  Тренування в «Фенікс» проходять під контролем двох тренерів одночасно. Це дає можливість приділити вашій дитині максимальну кількість уваги, часу та забезпечує її безпеку.
Навчання проводиться в ігровій формі. Тренування в «Фенікс» включає в себе міні-урок англійської мови. 
  У «Фенікс» передбачені підсумкові атестації та домашні завдання, які дитина виконує самостійно або разом з батьками. Це дозволяє вже в ранньому віці виховати у малюка відповідальність, дисципліну, пробудити в ньому бажання досягати успіху. Ви завжди присутні на атестаціях вашого малюка (останнє тренування місяця батьків запрошуємо на поле).
  Також найкращі діти мають шанс після 6 років проявити себе в головній  команді ПФК «Фенікс», діти займаються на великому полі,приймають  учать всеукраїнських чемпіонатах та футбольних фестивалях !
  Кожні тато і мама обов’язково хочуть пишатися своєю дитиною! Це закладено в нас на підсвідомому рівні, і наші зусилля завжди спрямовані на те, щоб наші дітки були найкращими, найздоровішими та найщасливішими. ПФК «Фенікс» ваш вірний помічник на цьому шляху! Ми прагнемо наповнювати ваші серця й серце вашої дитини хвилюючими емоціями, а життя – безмежною радістю! 

   Давайте розвиватися разом!