Спортивні танці.

           

               

Спортивні танці - один з найпопулярніших видів спорту, в якому спортсменів іноді називають королями паркету.

Спортивні танці - це на диво гармонійне поєднання мистецтва і спорту, духовного та фізичного розвитку.

Заняття спортивними танцями допомагають розкриттю творчих здібностей та формуванню спортивного характеру.

Важливо і те, що з ранніх років діти вчаться спілкуватися з протилежною статтю, і пізніше у них не виникає утруднення при спілкуванні.

Спортивні танці, як вид спорту, включають в себе дві конкурсні програми: європейську (повільний вальс, віденський вальс, фокстрот, танго і квікстеп) і енергійну латиноамериканську програму (ча-ча-ча, самба, румба, пасодобль і джайв).

Правда, у дітей поділу на програми немає, зазвичай, вони танцюють всього шість танців: ча-ча-ча, румба, джайв, повільний вальс, віденський вальс і квікстеп.

Розклад занять:

1 група                             2 група

Понеділок   18.30            

Вівторок      18.30             17.45

Четвер         18.30             17.45

Індивідуальні заняття узгоджує адміністратор.

     Складові заняття для дітей 4- 6 років:

 • стретчинг,
 • ритміко-пластичні рухи,
 • координаційні вправи,
 • основи бальної хореографії,
 • танці в ігровій формі.

Навчання танцям триває 10 місяців. Але вже за 3 місяці ми на відкритому занятті  діти продемонструють  свої перші успіхи!

     Складові заняття для дітей віком 6-8 років:

 • спортивна підготовка,
 • фізичне навантаження,
 • партерний тренаж,
 • повне ознайомлення з бальними спортивними танцями.

Навчання танцям дітей від 9 років передбачають повноцінний фізичний і координаційний розвиток, поглиблене вивчення бальних танців і постійне вдосконалення танцювальних навиків.

 

 

Беручи участь у змаганнях і конкурсах, юні танцюристи завойовують спортивні класи, розряди і звання. У танцювальному спорті, як і в багатьох інших видах спорту, існують класифікаційнi сходи, так танцюристи проробляють нелегкий шлях від початківців до професіоналів. У дитячих спортивних танцях виділяють дві вікові підгрупи: перша від 4 до 7 років і друга від 8 до 10 років. Принадність дитячих змагань в тому, що в них немає переможених або переможців. Всі танцюристи отримують призові місця, і тому подарунки теж отримують всi. У нас  діти мають   можливість брати участь і в міжнародних змаганнях. 

 

  

 

Залучення до світу танцю, знайомство з різними його напрямами, історією та географією, прослуховування ритмічної танцювальної музики розвивають і внутрішньо збагачують дитину. Спортивні бальні танці прищеплюють уміння через танець виражати різні емоції, почуття, взаємини дитини з навколишнім світом. Що може бути прекрасніше для дитини, ніж захоплююча подорож у країну краси, музики і танцю? Яка дівчинка не мріє одягти ошатне плаття і кружляти у вальсі з прекрасним кавалером? 

На заняттях танцями дитина вчиться свідомо розпоряджатися своїм тілом, розуміти кожен рух танцю, вчиться розрізняти музичні ритми і погоджувати свої рухи з музикою, яку вона чує. Важливим є і так званий лікувальний ефект танців. Вченими доведено, що в результаті регулярних занять спортивними танцями виправляються недоліки постави, зменшується плоскостопість. 

 

    "У НАС ТАНЦЮЮТЬ ВСІ !!!"

 

Чекаємо на Вас!

 

НАША МІСІЯ

 • Адаптувати  дитину у дитячому колективі.

 

 • Навчити дитину спілкуватись з іншими дітьми та проявляти себе як яскраву особистість.

 

 • Розвинути ті унікальні здібності Вашої дитини, які піддаються активному розвитку лише  у віці до 7  років.

 

 • Сформувати стійкий пізнавальний інтерес  ( інтерес до глибокого, усвідомленого пізнання ).
 •